PLANETA BEZ GRANICA

DOBRO DOŠLI NA PLANETU BEZ GRANICA!!!!!!!


Join the forum, it's quick and easy

PLANETA BEZ GRANICA

DOBRO DOŠLI NA PLANETU BEZ GRANICA!!!!!!!

PLANETA BEZ GRANICA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PLANETA BEZ GRANICA

Planeta bez granica i politike za sve dobronamjerne ljude!

DOBRO DOŠLI NA "Planeta bez granica i politike za sve dobronamjerne ljude"! REGISTRIRAJTE SE DA BI MOGLI UČESTVOVATI NA FORUMU,SKIDATI RAZNE SADRŽAJE,MUZIKU,FILMOVE,DRUŽITI SE NA CHATU!!!!!!!!!!!!HVALA NA POSJETI!!!! VAŠ TIM PLANET RADIJA!!!!!!!!!!!!!!!!

PLANET RADIO PLAYER

  • Open Chat
    New Window
  • Listen On Listen2MyRadio App
  • Radio QR Code
  • Gallery


    LJUBAV PREKO NETA Empty

    Latest topics

    » POASO I POSLODAVCI
    LJUBAV PREKO NETA Icon_minitime1ned srp 31, 2016 7:34 pm by Admin

    » Planeta bez granica pocela sa radom!
    LJUBAV PREKO NETA Icon_minitime1uto srp 12, 2016 7:08 am by Admin

    » SILVIA JUNG
    LJUBAV PREKO NETA Icon_minitime1pon srp 11, 2016 5:29 pm by Admin

    » Zdravko Čolić (Diskografija)
    LJUBAV PREKO NETA Icon_minitime1pet oľu 20, 2015 9:35 am by cibalius77

    » SRETAN ROĐENDAN VIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!12.02.2014
    LJUBAV PREKO NETA Icon_minitime1sri vel 12, 2014 4:53 pm by Admin

    » TRAŽIM DJ-E
    LJUBAV PREKO NETA Icon_minitime1pon stu 12, 2012 7:57 am by thedjw3

    » DOBRODOSLI
    LJUBAV PREKO NETA Icon_minitime1čet oľu 29, 2012 10:33 pm by viki

    » Godišnji horoskop za 2012
    LJUBAV PREKO NETA Icon_minitime1pet sij 13, 2012 1:31 pm by Dj.andjeo

    » 2 fast 2 real 4 hollywood (2005)
    LJUBAV PREKO NETA Icon_minitime1čet sij 12, 2012 5:13 pm by Kozmos

    Sat planet biz

    Top posters

    dexy69 (347)
    LJUBAV PREKO NETA Bar_leftLJUBAV PREKO NETA BarLJUBAV PREKO NETA Bar_right 
    viki (156)
    LJUBAV PREKO NETA Bar_leftLJUBAV PREKO NETA BarLJUBAV PREKO NETA Bar_right 
    Ivan202 (100)
    LJUBAV PREKO NETA Bar_leftLJUBAV PREKO NETA BarLJUBAV PREKO NETA Bar_right 
    elena (70)
    LJUBAV PREKO NETA Bar_leftLJUBAV PREKO NETA BarLJUBAV PREKO NETA Bar_right 
    Dj.andjeo (50)
    LJUBAV PREKO NETA Bar_leftLJUBAV PREKO NETA BarLJUBAV PREKO NETA Bar_right 
    Beba (46)
    LJUBAV PREKO NETA Bar_leftLJUBAV PREKO NETA BarLJUBAV PREKO NETA Bar_right 
    Admin (46)
    LJUBAV PREKO NETA Bar_leftLJUBAV PREKO NETA BarLJUBAV PREKO NETA Bar_right 
    Marko (10)
    LJUBAV PREKO NETA Bar_leftLJUBAV PREKO NETA BarLJUBAV PREKO NETA Bar_right 
    marjan (10)
    LJUBAV PREKO NETA Bar_leftLJUBAV PREKO NETA BarLJUBAV PREKO NETA Bar_right 
    milislav (4)
    LJUBAV PREKO NETA Bar_leftLJUBAV PREKO NETA BarLJUBAV PREKO NETA Bar_right 

    svi 2024

    ponutosričetpetsubned
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

    Calendar Calendar


    4 posters

      LJUBAV PREKO NETA

      Admin
      Admin
      Admin
      Admin


      Broj postova : 46
      Join date : 29.01.2010

      LJUBAV PREKO NETA Empty LJUBAV PREKO NETA

      Postaj  Admin sri oľu 03, 2010 9:02 pm


      Sta mislite dali veza koja pocinje bas na taj nacin (preko neta) moze da opstane
      Kako ta veza uopste funkcionise
      Koliko je ozbiljno shvatate
      elena
      elena


      Broj postova : 70
      Join date : 30.01.2010
      Age : 46
      Lokacija : BiH,Republika Srpska

      LJUBAV PREKO NETA Empty Re: LJUBAV PREKO NETA

      Postaj  elena sri oľu 03, 2010 9:05 pm

      Veza preko neta,naravno da može da uspije,ali pod uslovom da živite relativno blizu i imate mogućnost povremeno da se viđate;što bi značilo da iz virtuale preraste u fizičku vezu.
      Mislim,barem za mene to važi,da se ljudi tako lakše otvaraju,dušu i srce,e sad,naravno treba prepoznati pravu i kvalitetnu osobu,a istina je da net često vara.
      Moje mišljenje je,ako vas neko zaintrigira,probajte,nikad neznate šta sutra može da se desi,možda je to onaj/ona prava,a možda samo jedno iskustvo više.
      Beba
      Beba


      Broj postova : 46
      Join date : 07.03.2010

      LJUBAV PREKO NETA Empty Re: LJUBAV PREKO NETA

      Postaj  Beba ned tra 04, 2010 12:24 pm

      Virtualna ljubav,virtualni svijet,mašta može svašta,zavisno koga smo upoznali ima ih koliko hoćeš da se kriju iza monitora a onda da smo se razočarali u onog koga smo zamišljali kao idealnu osobu za sebe.Iz svog iskustva mogu reći da nekada je zanimljvo da nam se neko svidi neko koga i ne poznajemo,nek da nam se svidi jer piše onako kako nama to odgovara.Hm LJUBAV PREKO NETA Icon_scratch LJUBAV PREKO NETA Icon_scratch LJUBAV PREKO NETA Icon_scratch bar ja sam nekog upoznala s kim se tipkam treća godina i čujemo se preko telefona i srećemo se na mnogim sajtovima taj neko je uspio osvojiti moje osjećaje i moje srce ja ne znam jel to ljubav il je tome nešto slično LJUBAV PREKO NETA Icon_study ali znam da sam zbog njega počela po forumima se šetat i da sam zbog njega naučila sve čak i ono što nisam znala sve za ljubav ali jedina šteta je što on nema mogućnosti da dođe u mjesto gdje ja živim jer on živi na drugom kontinentu nažalost LJUBAV PREKO NETA Icon_sad LJUBAV PREKO NETA Icon_sad LJUBAV PREKO NETA Icon_sad LJUBAV PREKO NETA Icon_sad al et nadam se da će doći i da ćemo se vidjeti baš onako da pružimo ruku jedno drugom kad se ovako ispišemo do kasno u noć o svemu i svačem.E sad ne mora se tu roditi ljubav za vezu ili ljubav za brak jer to nijedno ne očekujemo mi imamo neku ljubav bar tako je nazovamo. LJUBAV PREKO NETA Icon_cheers LJUBAV PREKO NETA Icon_cheers LJUBAV PREKO NETA Icon_cheers LJUBAV PREKO NETA Icon_cheers
      viki
      viki
      Moderator


      Broj postova : 156
      Join date : 31.01.2010
      Age : 48
      Lokacija : Crna Gora

      LJUBAV PREKO NETA Empty Re: LJUBAV PREKO NETA

      Postaj  viki pon tra 05, 2010 11:44 am

      Da,zaista net je postao sredstvo najcesce komunikacije izmedju ljudi,bilo da se licno poznaju ili vec ne...U ovom danasnjem vremenu brzog zivota,punog stresa,globalne finansijske krize,net predstavlja najjfetiniji nacin zabave,a samim tim i upoznavanja mnogih ljudi iz razlicitih djelova svijeta.Naravno da u tim druzenjima susrecemo razlicite profile licnosti ali tako je i u realnom zivotu pa sto ne bi bilo i na netu.
      Licnog sam misljenja,da se karakteri ljudi mogu i preko neta jako dobro definisati i prepoznati,sto je uostalom i veoma bitno za stvaranje jednog prijateljstva ili ljubavi...
      Ali ipak moram naglasiti da postoje i oni koji net koriste da bi prikrili neke svoje fizicke anomalije,kojih ne bi po mom misljenju trebali da se stide,pa samim tim predstave sebe u nekom drugom svjetlu,bjezeci od sebe u neki drugi vid -realnosti-,bolje reci iluzije...Nego svak ima svoj pristup,svoj nacin izrazaja,i na kraju svoju istinu...
      Ja licno imam puno drugara sa kojima se dopisujem,sto mi je drago,i imam neke izgradjene stavove o tim osobama,koji mislim da se ne bi mnogo promijenili i u realnom zivotu...
      Da zakljucim-smatram potpuno mogucim da preko neta ljudi mogu izgraditi i prijateljstvo i ljubav,jer ljudi se nalaze upravo kroz razgovor i duhovnu stranu licnosti,sto je netu i primarna strana komunikacije...

      Sponsored content


      LJUBAV PREKO NETA Empty Re: LJUBAV PREKO NETA

      Postaj  Sponsored content


        Sada je: pon svi 13, 2024 8:06 am.