PLANETA BEZ GRANICA

DOBRO DOŠLI NA PLANETU BEZ GRANICA!!!!!!!


Join the forum, it's quick and easy

PLANETA BEZ GRANICA

DOBRO DOŠLI NA PLANETU BEZ GRANICA!!!!!!!

PLANETA BEZ GRANICA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PLANETA BEZ GRANICA

Planeta bez granica i politike za sve dobronamjerne ljude!

DOBRO DOŠLI NA "Planeta bez granica i politike za sve dobronamjerne ljude"! REGISTRIRAJTE SE DA BI MOGLI UČESTVOVATI NA FORUMU,SKIDATI RAZNE SADRŽAJE,MUZIKU,FILMOVE,DRUŽITI SE NA CHATU!!!!!!!!!!!!HVALA NA POSJETI!!!! VAŠ TIM PLANET RADIJA!!!!!!!!!!!!!!!!

PLANET RADIO PLAYER

  • Open Chat
    New Window
  • Listen On Listen2MyRadio App
  • Radio QR Code
  • Gallery


    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Empty

    Latest topics

    » POASO I POSLODAVCI
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Icon_minitime1ned srp 31, 2016 7:34 pm by Admin

    » Planeta bez granica pocela sa radom!
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Icon_minitime1uto srp 12, 2016 7:08 am by Admin

    » SILVIA JUNG
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Icon_minitime1pon srp 11, 2016 5:29 pm by Admin

    » Zdravko Čolić (Diskografija)
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Icon_minitime1pet oľu 20, 2015 9:35 am by cibalius77

    » SRETAN ROĐENDAN VIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!12.02.2014
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Icon_minitime1sri vel 12, 2014 4:53 pm by Admin

    » TRAŽIM DJ-E
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Icon_minitime1pon stu 12, 2012 7:57 am by thedjw3

    » DOBRODOSLI
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Icon_minitime1čet oľu 29, 2012 10:33 pm by viki

    » Godišnji horoskop za 2012
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Icon_minitime1pet sij 13, 2012 1:31 pm by Dj.andjeo

    » 2 fast 2 real 4 hollywood (2005)
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Icon_minitime1čet sij 12, 2012 5:13 pm by Kozmos

    Sat planet biz

    Top posters

    dexy69 (347)
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_leftKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO BarKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_right 
    viki (156)
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_leftKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO BarKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_right 
    Ivan202 (100)
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_leftKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO BarKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_right 
    elena (70)
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_leftKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO BarKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_right 
    Dj.andjeo (50)
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_leftKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO BarKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_right 
    Beba (46)
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_leftKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO BarKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_right 
    Admin (46)
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_leftKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO BarKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_right 
    Marko (10)
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_leftKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO BarKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_right 
    marjan (10)
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_leftKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO BarKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_right 
    milislav (4)
    KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_leftKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO BarKOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Bar_right 

    svi 2024

    ponutosričetpetsubned
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

    Calendar Calendar


    4 posters

      KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO

      elena
      elena


      Broj postova : 70
      Join date : 30.01.2010
      Age : 46
      Lokacija : BiH,Republika Srpska

      KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Empty KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO

      Postaj  elena ned oľu 14, 2010 12:56 pm

      "...Problem sa ljubavlju je u tome što
      te može iskidati iznutra
      učiniti da tvoje srce poveruje u laž
      Jača je od tvog ponosa

      Problem sa ljubavlju je u tome što
      je nije briga koliko brzo ćeš pasti
      A ti ne možeš odbiti taj poziv
      Vidiš, ti se tu ne pitaš baš ništa

      Eto, ja sam jednom bila luda, istina je
      Igrala sam tu igru po svim pravilima
      Ali sada je moj svet tužniji
      Ja sam tužnija, ali sam i mudrija

      Zaklela sam se da nikad neću voleti ponovo
      Zaklela sam se da se moje srce neće nikad oporaviti
      Rekla da ljubav nije vredna tog bola
      Ali onda sam je čula kako me doziva...""
      (Kelly Clarkson – The Trouble With Love Is)



      E pa sad,recite mi,poslije doživljenog neuspjeha,
      koliko smo sposobni ići dalje,,,
      koliko smo hrabri početi iz početka,,,
      da li bolje se skrivati u nekom svom svijetu,
      ili opet disati punim plućima

      moram da pomenem jednog mog prijatelja,
      jednu divnu povrijeđenu dušu,
      i njegovu,za mene hrabru, izjavu,,ja sam volio i voljeću ponovo,,
      e pa dragi moj druže nadam se da nećeš dugo čekati
      samo se pitam koliko je tako hrabrih među nama
      viki
      viki
      Moderator


      Broj postova : 156
      Join date : 31.01.2010
      Age : 48
      Lokacija : Crna Gora

      KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Empty Re: KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO

      Postaj  viki ned svi 09, 2010 2:24 am

      Ja cu samo reci,da mozemo voljeti vise puta,uvijek na razlicite nacine,za mene licno,zivot bez ljubavi,nesto nezamislivo,prazno,sumorno...ja cu uvijek voljeti,pa makar to bilo u mojim snovima...i nikada me nije strah opet voljeti,strah me od lazi,i pogresnog ubjedjenja,a kada je nesto pravo i duboko ponistava sve drugo...ali cesto ljubav i ne zavrsi srecnim ishodom...nije ni vazno...bolje je jednom znati voljeti,nego nikada ne osjetiti tu plimu emocija,ljubav nas oplemenjuje,uci,osnazuje...ko ne umije da voli,zar mu zivot treba...zar to nije onda promasaj...pa makar i u patnji,ljubav je nesto posebno,makar to bila i vjecna ceznja,makar to bilo u nekom nikad nedosanjanom snu,ljubav je ipak inspiracija za zivot...to mi se cini,nekako,potpuno ispreplijetanim,nekako kao srce i dusa...zivot i ljubav...i konacno ,zar mozemo srcu narediti,zar mozemo planirati,prava ljubav se jednostavno desi,i nikada nas ne pita za misljenje...
      elena
      elena


      Broj postova : 70
      Join date : 30.01.2010
      Age : 46
      Lokacija : BiH,Republika Srpska

      KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Empty Re: KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO

      Postaj  elena sri svi 12, 2010 9:02 pm

      viki je napisao/la:i konacno ,zar mozemo srcu narediti,zar mozemo planirati,prava ljubav se jednostavno desi,i nikada nas ne pita za misljenje...

      Ne možemo mi planirati ljubav,kao uostalom ni većinu stvari u svom životu,samo šta je to prava ljubav,,, zavaravanje trenutnim stanjem stvari,vrijeme kad ne razmišljamo racionalno,kad dopuštamo stvari koje inače ne bi ni u ludilu.Vrijeme kad namjerno zatvaramo oči,kad ne reagujemo na pojedine stvari,,,kad dopuštamo (u većini slučajeva) da nas se namjerno gazi zbog par slatkih riječi,zagrljaja...da li je to prava ljubav?,,,ili bi prava ljubav trebala biti uzajamno davanje i pružanje,biti svjestan da si nekome sve i da je tebi neko sve,,,ali naravno poslije svakog pijanstva dođe do otriježnjenja-uglavnom sa velikom glavoboljom-i sad recite mi treba li biti hrabar i dopustit sebi da uvijek,iznova i iznova preživljavamo to?
      Ja se pitam koliko vrijedi sve to,koliko vrijedi zbog malo zadovoljstva dobiti puno boli-ili je možda ipak bolje živjeti sam i imati svoj mir,voditi, istina isprazan život, ali život bez boli i stresova.
      Hrabrima čestitam i želim im sreću,priznajem da nisam jedna od njih,,jer ljubav boli i donosi patnju ,a ja želim život bez boli,život bez patnje!!!
      avatar
      Gile


      Broj postova : 3
      Join date : 07.02.2010

      KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Empty Re: KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO

      Postaj  Gile ned lip 06, 2010 6:40 pm

      Hrabrima čestitam i želim im sreću,priznajem da nisam jedna od njih,,jer ljubav boli i donosi patnju ,a ja želim život bez boli,život bez patnje!!!

      Ako zelite zivot bez boli i bez patnje onda naravno da u njemu nema ni ljubavi ni srece ni nista sto coveka drzi na povrsinu tj u zivotu .

      Nisam pisac ali znam pisati i citati a i toje nekada dovoljno dase napise neki clanak ili neka izjava Naravno da treba voleti ponovo i uvek dok u nama ima ljubavi i snage jel ima osobe koje zasluzuju biti voljene a isto tako od njih dobiti ljubav ili bar upola od onoga sto ste njoj pruzili priznajem da nisam osoba koja se lako zaljubi jel svaka bar malo normalna osoba posle vise povredjivanja postaje oprezna pa tako i ja ali znam da ocenim osobu kojoj treba posvetiti paznju i ljubav pa makar ona i drugarska bila jel nekoga voleti neznaci ziveti sa njime i deliti jednu postelju.Zato volite dok jos ima ljubavi u vama jel kada jednom nastane tama i praznina u nama ja sam i ti sama pitacemo se zasto se nismo voleli onih dana.
      Admin
      Admin
      Admin
      Admin


      Broj postova : 46
      Join date : 29.01.2010

      KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Empty Re: KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO

      Postaj  Admin sri lip 09, 2010 10:44 pm

      Ljubav je sjaj u tvojim očima,ljubav su suze u mojim noćima,ljubav je vjetar u tvojoj kosi ljubav je dan što radost i tugu nosi,ljubav je život i smrt,i tko god kaže da se ne isplati voljeti taj ne voli nikoga pa ni samog sebe.Ljubav je lijepa i kada je slijepa i kada boli jer srce što voli nema riječi,samo kuca jako,jače u žaru ljubavi ili tiho jeca u svojoj boli,a tko ne voli ne zna da živi jer čovjek bez ljubavi je čovjek bez života i ne treba nikoga biti sramota voljeti,jer lijepo je voljeti i voljen biti a i kada ljubav nestane sjeta i tuga postane,ostaju lijepa sjećanja vrijeme bol i nadanja i ma kako bilo ja sam taj koji želi život pun ljubavi jer ljubav i bol se prepliću koga ne boli taj i ne voli,bol i ljubav su kao dan i noć i jedno bez drugoga ne mogu proć i da ne dužim više ništa ljepše od proljetne kiše ljubavnih snova i svatko treba da voli pa neka boli koliko boli jer i bol je slatka kada je u ime LJUBAVI!!!!!!!!!!!!

      Sponsored content


      KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO Empty Re: KOLIKO SMO HRABRI VOLJETI PONOVO

      Postaj  Sponsored content

        Similar topics

        -

        Sada je: ned svi 19, 2024 7:39 pm.